A 2021-2022-es tanév Step by Step osztálya iránt érdeklődő szülők figyelmébe!

📢A 2021-2022-es tanév Step by Step osztálya iránt érdeklődő szülők figyelmébe ajánljuk, hogy 2020. szeptember 1-7. közötti időszakban, naponta 8-16 órák között, lehetőségük adódik az előiratkozási szándéknyilatkozatok iktatására. 👉A biztonsági előírások betartása érdekében kérjük a nyilatkozatok előzetes, a teljesség igényével, olvasható módon történő kitöltését. 👉Egyelőre semmilyen más dokumentumot nem szükséges felmutatni. 👉A nyilatkozat letölthető iskolánk honlapjának Gyertek hozzánk c. fejezete, Hirdetmények nevű menüpontjából. (www.jozsefattilaiskola.ro) 👉Ugyanakkor informáljuk ezennel is Önöket, hogy az első félév folyamán lehetőségük adódik szülői értekezlet keretén belül megismerkedni a tanítókkal, illetve az alternatíva működésével, amelyről a megadott elérhetőségeken utólag értesítjük. 👉Végül felhívjuk a kedves szülők figyelmét, hogy a József Attila Általános Iskola a 2021-2022-es tanévben összesen 4 előkészítő osztályt szándékszik indítani, amelyből kettő (1 Step by Step és 1 hagyományos) a Miron Cristea utcai, kettő a Testvériség sgt. 20 szám alatti (2 hagyományos) épületünkben fog működni. 🌻Várjuk szeretettel! 🌳🧡😊