A József Attila Általános Iskola vezetősége felhívja a tanintézménybe járó diákok szüleinek figyelmét!

A József Attila Általános Iskola vezetősége felhívja a tanintézménybe járó diákok szüleinek figyelmét, hogy az egyes médiaorgánumokban megjelent, és bizonyos szociális médiafelületeken továbbított, iskolánkat is érintő iskolakezdési forgatókönyvre vonatkozó információk ‼️PONTATLANOK és FÉLREINFORMÁLÓK‼️. 👉Az iskola vezetősége intenzíven dolgozik azon, hogy a Tudor-negyedi épületünk belső tereiben a felújítás mielőbb véglegesítődjön, s ezt követően az oktatási folyamat a legjobb és a lehető legnormálisabb körülmények között elkezdődjön. 👉A Csíkszereda Megyei Jogú Város által ügykezelt felújítás alatti épületünk munkálatainak befejezési időtartamára tervezzük csupán, bizonyos évfolyamok számára az online oktatást, rendszeres szabadtéri, osztályszintű tevékenységek kíséretében. Ezt követően EGY VÁLTÁSBAN, az átlag 20 FŐS osztályaink, 21. századi körülmények között, MINIMUM 55 négyzetméteres osztálytermekben folytatják a 2020-2021-es tanévet. 👉A jövő hét folyamán további, pontos információkkal jelentkezünk iskolánk Facebook oldalán és honlapján, illetve a szülői csoportok felületein! 🌻Addig is, a vakáció utolsó napjaira minden jót és derűs napokat kívánunk. 🧡🌳 😊
118556739_3446634965379614_7987562381556883427_o