Tanintézményünkben a felső tagozatos iskolai buli nem csak egyszerű táncest. Minden sulibulinak témája van. Az idén az őszi, egyben első sulibuli az Alice a Suliországban címet kapta. A szervező leonárdós diákok ebben a hangulatban, jelmezbe öltözve állítják próbatételek elé ötödikes iskolatársaikat. Vajon Alice megpróbáltatásait ki tudja kiállni? A vörös vagy a fehér királynő próbái lesznek a legnehezebbek? Meglátjuk…  Addig is íme hangulatfokozónak a buli témafelvezető videója! 

Alice a Suliországban

Tanintézményünkben a felső tagozatos iskolai buli nem csak egyszerű táncest. Minden sulibulinak témája van. Az idén az őszi, egyben első sulibuli az Alice a Suliországban címet kapta. A szervező leonárdós diákok ebben a hangulatban, jelmezbe öltözve állítják próbatételek elé ötödikes iskolatársaikat. Vajon Alice megpróbáltatásait ki tudja kiállni? A vörös vagy a fehér királynő próbái lesznek a legnehezebbek? Meglátjuk… 🙂 Addig is íme hangulatfokozónak a buli témafelvezető videója! 🙂

Posted by Csíkszeredai József Attila Általános Iskola Hivatalos Oldala on 25 Noiembrie 2017