Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály

“Az összedolgozás képessége az egyik legnagyobb érték az életben.”
2016. okt. 14.

bolyai

  1. osztály

Összesen 50 csapat

Osztály Csapatnév Csapattagok Felkészítő tanár(ok) Pontszám Helyezés
3. Sbs Száműző Vadalmák László Csongor
Nagy Bálint
Császár Anna-Róza
Mészáros Hunor
Cseh Enikő,

Kiss Benedek

150 pont 1. hely
3. D Köböző Teknőcök Gál Anna – Ilka
Lázár Nóra
Majla Panna
Nagy Szidónia
Várday Délia 114 pont 6. hely
3. Sbs Számszemfüles Gesztenyék Szőke Dorottya
Gaál Tamás
Daday Lehel András
Túros Bence
Cseh Enikő,

Kiss Benedek

107 pont 15. hely

 

  1. osztály

Összesen 61 csapat

Osztály Csapatnév Csapattagok Felkészítő tanár(ok) Pontszám Helyezés
4. A Négyszemélyes számhadsereg Csák Ágota
Nyírő Renáta
Herta Mátyás
Bodor Dávid
Hatházi Jolán 104 pont 18. hely
4. Sbs Számrendőrök Bakos Csongor
Csedő Kimberli-Anett
Kui Bálint
Sánta Imola-Ágota
Derzsi-Élthes Piroska,

Ábrahám Tünde

99 pont 21. hely
4. Sbs Tüzes Négyes Balázs-Penksza Marcell
Csató Eszter
Kádár-Hadnagy Csanád
Nyáguly Zsombor
Derzsi-Élthes Piroska,

Ábrahám Tünde

96 pont 25. hely
4. A Matek-ászok Fatta Hajnalka
Halász Kinga-Emőke
Herta Dóra
Nichifor Jessica
Hatházi Jolán 82 pont 40. hely
4. Sbs Számmágusok Becze Márk
Derbanciuc Szilárd
Gál Nóra
Pál Hedvig
Derzsi-Élthes Piroska,

Ábrahám Tünde

81 pont 43. hely
4. A A NÉGY MATEMÁGUS Gál Réka
György Anett Vivien
Szász Tamás Lászó
Szőcs Tamás
Hatházi Jolán 79 pont 47. hely

 

  1. osztály

Összesen 77 csapat

Osztály Csapatnév Csapattagok Felkészítő tanár(ok) Pontszám Helyezés
5. Sbs Kockandrágok Kovács Gréta
Kiss Barbara
Kató Kincső
Járy Janka
Péter Csilla 95 pont 33. hely
5. Sbs Okostojások Páll Kamilla
Vaszi Andrea
Miklós Ágnes
András Fanni
Péter Csilla 86 pont 48. hely
5. A Torpedók Részeg Henrietta
Becze Máthé Mátyás
Zonda Zoltán
Kovács Boglárka
Péter Csilla 76 pont 65. hely
5. A Fenegyerekek Anghel Ferencz Zalán
Gârbea Arnold
Birtalan Mátyás
Miklós Balázs
Péter Csilla 76 pont 65. hely
5. A Agyasok Incze Dorka
Sebestyén Noémi
Abos Csongor
Gál Erik
Péter Csilla 63 pont 76. hely

 

  1. osztály

Összesen 71 csapat

Osztály Csapatnév Csapattagok Felkészítő tanár(ok) Pontszám Helyezés
6. D Ketam Bontas Kristóf
Ladó Kincső
Mihálykó Kinga
Oroth Viktória
Bíró Annamária 105 pont 7. hely
6. Sbs Sajtkockák Biró Bence-Márton
Biró Tímea
Lukács Magor
Soós Györffy Bence
Csikai Ildikó 84 pont 31. hely
6. Sbs Észbontók4 Csikós Eszter
Hajdu Noémi
Kernetzky Kriszta Maja
Szakács Ágnes
Csikai Ildikó 83 pont 35. hely
6. C Logikászok Both László
Péter Gellért
Vass Vivien
Vitos Attila
Csikai Ildikó 75 pont 51. hely
6. A Matek Titánok Ábrahám Zoltán
Becze Dóra
Kálmán Katalin
Kovács Márton
Csikai Ildikó 67 pont 66. hely
6. A Kobakok Banga-Kuna Bernadett
Kopacz Orsolya
Teutsch Alíz
Veres Boglárka
Csikai Ildikó 61 pont 69. hely

 

  1. osztály

Összesen 52 csapat

Osztály Csapatnév Csapattagok Felkészítő tanár(ok) Pontszám Helyezés
7. A Pindúr pandúrok Geréd Andrea
Miklós Nóra
Mirk-Lázár Janka
Szőcs Kinga
Csikai Ildikó 139 pont 1. hely
7. Sbs CIKARÉZSA Gere Zsanett
Kerekes Kamilla
Rancz Cintia
Székely Réka
Csikai Ildikó 119 pont 7. hely

 

  1. osztály

Összesen 50 csapat

 

Osztály Csapatnév Csapattagok Felkészítő tanár(ok) Pontszám Helyezés
8. Sbs ZsefAtti Mátyás András
Lázár Botond
Ördög Kinga
Szabó Balázs
Péter Csilla 145 pont 2. hely
8. Sbs DABteam András Zsuzsa
Járy Gergely
Tiboldi Alpár
Veress Károly Tamás
Péter Csilla 107 pont 11. hely