Köszönjük Hargita megye Tanácsának és Hargita megye Tanfelügyelőségének!

Köszönjük Hargita megye Tanácsának és Hargita megye Tanfelügyelőségének diákjaink és pedagógusaink kiváló eredményeinek elismerését! Bencze Mária történelemtanár és tanítványai: Ferencz-Salamon Dorka, illetve Xántusz Zalán (8.SbS). Csikai Ildikó matematikatanár és tanítványa, László Csongor (6.SbS). Bogács Nóra magyartanár és tanítványa, Bencsik Veronika (6. SbS). Fekete Gyula és Barta Izabella testnevelő tanárok, valamint atlétika és labdarúgó csapatainak tagjai: Bálint Szabolcs (4.A), Ladó Kincső (tavalyi 8.D), Miklós Ágnes (8.SbS) és Miklós Enikő (tavalyi 8.C), illetve Soós Bence, Lukács Magor, Bontás Kristóf (tavalyi 8.SbS és 8.C), Becze-Máthé Mátyás (8. A), Bálint Zsolt (8.D), Sipos Hunor, Köllő Csaba (8.C), Keresztes Tamás és Ferencz Hunor (6. C), valamint Becze Márk (6.SbS).

Gratulálunk mindannyiuknak! 😊🧡🌳