Mert a pedagógusok is tanulnak…  Lejárt a Bethlen Gábor Alap finanszírozásával, a Spektrum Oktatási Központ projektje részeként megszervezett, a pedagógusok digitális kompetenciájának fejlesztését célul kitűző, még további két másik tanintézményt is érintő továbbképzésünk. Két intenzív hétvégén tartottak a képzések, amelynek próbáit kollégáink sikerrel kiállták. Köszönjük a Spektrum Oktatási Központnak a kiváló lehetőséget, Vad Zoltánnak, a képzőnknek, az érdekes, korszerű és hatékony ismereteket, valamint az Apáczai Csere János Pedagógusok Házának a partnerséget a helyszínek biztosításáért. Köszönjük a részvételt kollégáinknak: Csikai Ildikó, Péter Csilla és Bíró Annamária matematika tanároknak, Kőrössy Erika és Bogács Nóra magyar tanároknak, valamint Ferencz Salamon Alpár történelem-angol szakos tanárnak, tanintézményvezetőnek.