Jó hangulatú iskolai szülői bizottsági űlés zajlott október 25-én, szerdán délután az iskolában.

A megszokott elnökségi és igazgatói beszámolók mellett, előadást hallhattak a Szülők és gyermekeik a digitális világban témakörben, (a csíkszeredai Spektrum Oktatási Központtal partnerségben nyert BGA-projektünk egyik eseményeként), valamint sikerült véglegesíteni a Szülői farsangi bál időpontját is (január 26, péntek, 2o óra).

Az űlésen egy új iskolai vezető tanácsi tagot válaszottak a szülők, Darvas Beatrix személyében, megszavazták a Jocóka Angyalai akció folytatását, valamint megvitatták a Kori-úszás, valamint Zene-mozi programok szervezési gondjait, amelynek jelenlegi lebonyolítási feltételeit támogatják.

Köszönjük megtisztelő, határozott és támogató hozzáállásukat!