A 2023-2024-es tanév Step by Step osztálya iránt érdeklődő szülők figyelmébe!

A 2023-2024-es tanév Step by Step osztálya iránt érdeklődő szülők figyelmébe ajánljuk, hogy 2022. szeptember 1-7. közötti időszakban, naponta 8-15 óra között, lehetőségük adódik az előiratkozási szándéknyilatkozatok iktatására. Egyelőre semmilyen más dokumentumot nem szükséges felmutatni. A nyilatkozat letölthető az alábbi linkre kattintva. (szándéknyilatkozat) Ugyanakkor informáljuk ezennel is Önöket, hogy az első félév folyamán lehetőségük adódik szülői értekezlet keretén belül megismerkedni a tanítókkal, illetve az alternatíva működésével, amelyről a megadott elérhetőségeken utólag értesítjük. Végül felhívjuk a kedves szülők figyelmét, hogy a József Attila Általános Iskola a 2023-2024-es tanévben összesen 4 előkészítő osztályt szándékszik indítani, amelyből kettő (1 Step by Step és 1 hagyományos) a Miron Cristea utcai, kettő a Testvériség sgt. 20 szám alatti (2 hagyományos) épületünkben fog működni. Várjuk szeretettel!