Köszönjük, hogy az elmúlt évben is az egyesületünket támogatták

📢 ‼️ Köszönjük, hogy az elmúlt évben is támogatták személyi jövedelmi adójuk 3,5%-val az iskolai tanórán és iskolán kívüli tevékenységeinek megszervezését segítő József Attiláért Egyesületünket.
Amennyiben szeretnének továbbra is támogatni, kérjük a 230-as űrlapot szíveskedjenek személyes adataikkal kitölteni, aláírni visszaküldeni a tanintézményünkbe vagy személyesen leadni a megyei pénzügy épületében.
A kéréseket már mindkét helyszínen fogadjuk/fogadják, melyek benyújtási határideje 2021. május 15.
Ugyanakkor figyelmükbe ajánljuk, hogy a tavalyi évtől lehetőség adódik a magáncégek profitadójának egy részét is egyesületeknek vagy alapítványoknak felajánlani. Amennyiben vállalkozó és szeretné támogatni egyesületünket szívesen fogadjuk.
Köszönjük támogatásukat! 🤗
 
A kérés ide kattintva letölthető.