Jocóka Angyalai

📣Immár 18. esztendeje, hogy minden évben megrendezzük a Jocóka Angyala nevezetű karácsonyi jótékonysági gyűjtést szerényebb anyagi helyzetű diákok számára. Az online oktatás korlátozásai ellenére nagysikerű akcióinkat az idén is megszervezzük, ellenben a megszorítások miatt visszatérünk ismét a CIPŐSDOBOZ/SZERETETDOBOZ jellegű adományozáshoz.
🧡Ennek szellemében, adományozó kedvű iskolatársainkat és családjaikat arra kérnénk, hogy lehetőségeik szerint egy szépen becsomagolt kartondobozba, karácsonyi szeretetcsomagba helyezzenek el olyan adományokat, mint:
👉tisztálkodási kellékek (fogkefe, fogkrém, szappan, stb.),
👉színes ceruzák, füzetek, kifestők,
👉kisebb játékok,
👉írószerek,
👉könyvek,
👉kisebb méretű téli ruházati kellékek (kesztyű, sapka, sál stb.),
👉édességek, tartós élelmiszerek stb.
A szeretetdoboz méretét nem határozzuk meg, ezt a családok lehetőségeire bízzuk.
👩‍🎨Továbbá minden adományozó diákot arra kérünk, hogy tetszőleges technikával (festéssel, rajzolással, kollázs-készítéssel stb.) készítsen egy címkét is a dobozra, amelyre írja fel az adományozandó diák nemét (fiúnak vagy lánynak szánja a csomagot) és életkorát (hány évesnek adná az adományt).
Kérjük figyeljenek az adományozott termékek (édességek, tartós élelmiszerek stb.) szavatossági idejének érvényességére!
❤️Az adományokat 2o2o. dec. 2-15. közötti időszakban lehet átadni az iskola Miron Cristea 1. szám alatti épületének titkárságán,
naponta 8-15 órák között.
🧡Annak reményében, hogy Karácsonykor, a szeretet ünnepén ismét rászoruló gyerekek arcára tudunk mosolyt teremteni,
maradunk őszinte tisztelettel és köszönettel,
a József Attila Általános Iskola
Tantestülete, Leonardo da Vinci Diáktársasága és Iskolai Szülői Bizottsága

127492796_3721031424606632_2284300475961455394_o