Járványhelyzeti információk

⚠️2020. október 13-án, kedden az alábbiak szerint összesíthetők a járványhoz köthető esetek tanintézményünkben:
👉Igazolt pozitív esetek:
1 tanuló és 1 pedagógus.
👉Otthoni karanténban összesen: 👇
📍9 tanuló (ebből 2 tanuló esetében egyik szülő munkatársa megbetegedése, 7 tanuló esetében szülő megbetegedése miatt).
📍2 tanítványunk esetében szülő(k) teszteredményére várnak, ők elővigyázatosságból maradtak otthon.
📍Otthoni karanténban van még 2 pedagógus is családban igazolt betegség miatt.
📍1 pedagógus gyermeke a teszteredményre vár.
👉Összesen online oktatásban tanul eddig 3 elemi osztály, amelyből 1 kihelyezett helyszínen működött a felfüggesztésig.
🙏Hálásan megköszönjük a szülők elsöprő többségének megértését, döntéseink következtébe tanúsított együttműködését, türelmét, támogatását.
👍Biztosíthatjuk, hogy mindezekkel egyedüli célunk a biztonságos tanulási környezet megteremtése, megtartása volt és marad.
👉Továbbra is nagy tisztelettel kérjük hatékony és következetes együttműködésüket annak érdekében, hogy közösségünk minden tagja ismerje és betartsa a megelőzést szolgáló higiéniai eljárásokat, illetve bátorítjuk az iskolánkkal történő egyenes, azonnali kommunikációra.
❗Tanintézményünk elhatárolódik minden fajta rosszindulatú, manipulatív szándékú, hamis hírekre alapozódó, félrevezető kommentártól, híreszteléstől, ugyanakkor iskolaközösségünk jó hírnevének megvédéséért közösségünk kész, szükség esetén, határozott lépéseket tenni.
🧡🌳Vigyázzanak egészségükre, óvják idős vagy beteg szeretteiket, ismerőseiket, a legjobbakat kívánjuk mindannyiuknak.😊