20 éves a Step by Step oktatás tanintézményünkben

Ünnepi eseményt tartottunk volt és jelenlegi szülők, diákok és pedagógusok jelenlétében. A múlt eseményeinek felidézése mellett a Csicsergők elemis kiskórus és a Zenebona Tanoda pedagógusi együttes dalai tették még különlegesebbé az ünnepet. A rendezvény keretén belül díszokleveleket és emléktárgyakat adtunk át az első steppes generációk szülői bizottsági tagjainak, a steppet elindító pedagógusoknak és György Emőke tanintézményvezetőnek, a step by step megtartása és fejlesztése terén fontos hozzájárulást felmutató pedagógusoknak és szülőknek, igazgatóhelyetteseknek, a steppes osztályok osztályfőnökeinek, helyettes tanítóknak, szakmai partnereinknek, valamint térségünk azon iskoláinak, ahol még step by step alternatíva működik. Az eseményen a résztvevők meghallgathatták Besnyi Szabolcs, élménypedagógiai szakember Jövőpedagógia. Élménypedagógia c. elődását, valamint megtekinthették az iskola előterében felállított 2o év távlatából c. kiállítást. Köszönjük mindenkinek aki velünk ünnepelt a 3o. tanévünk ezen szép évfordulóján.