Kiváló hangulatban zajlott a 30. tanévnyitó ünnepély iskolánkban.

Igazi közösségi hangulatban, szépen feldíszített iskolaudvarral köszöntöttük a nyári vakációról visszatérő diákjainkat és az előkészítő osztályt kezdő kisdiákokat. Rendhagyó módon ebben az évben a speciális autista csoportjaink diákjai és szüleik is velünk ünnepeltek, hozzájárulva a tanévkezdési lufik felröpítéséhez az autizmust jelképező kék lufikkal. Az idén nem csak az iskola fennállásának 30. évfordulóját, de a step by step oktatás elindításának 20. és az autista gyerekeket fejlesztő Puzzle-központunk létrehozásának 10. évfordulóját is ünnepeljük. Köszönjük Borbáth Erzsébet alapító igazgatónk szép szavait, Tófalvi Éva volt tanítványunk és minden jelenlévő vendég, hozzátartozó részvételét!
Ünnepeljünk együtt egész tanévben!
#harmincajózsef #stepbystep20 #10Puzzle 🌳🧡🧩😊