Iskolánk tanulói családias hangulatú karácsonyváró eseményen vettek részt.

Háromkirályok napját,
Országunk egy istápját
Dicsérjük énekekkel,
Vígadozó versekkel!
Szép jel, szép csillag,
Szép napunk támad,
Szép napunk támad.

Iskolánk alsó és felső tagozatos diákjai két külön rendezvény keretén belül meghitt, családias hangulatú karácsonyváró eseményen vettek részt iskolánk dísztermében. Ünnepi beszédében iskolánk igazgatója a karácsonyi hangulatról, a felebaráti és feltétel nélküli szeretetről beszélt, majd Aranyosi Ervin, A szívek szabója c. versét olvasta fel. Iskolánk alsó tagozatos kiskórusa, a Csicsergők, tanintézményünk pedagógusainak Zenebona Tanoda együttesével közösen karácsonyi népdalokat énekeltek. A rendezvényt a kicsiknél Endes-Ábrahám Ákos szavalata, a nagyoknál az iskola felsőtagozatos Csicsergő együttesének dalai tették méginkább csodálatossá. 🙂

Karácsonyváró ünnepélyünk egyik szép dala

Háromkirályok napját,Országunk egy istápjátDicsérjük énekekkel,Vígadozó versekkel!Szép jel, szép csillag,Szép napunk támad,Szép napunk támad.Iskolánk alsó és felső tagozatos diákjai két külön rendezvény keretén belül meghitt, családias hangulatú karácsonyváró eseményen vettek részt iskolánk dísztermében. Ünnepi beszédében iskolánk igazgatója a karácsonyi hangulatról, a felebaráti és feltétel nélküli szeretetről beszélt, majd Aranyosi Ervin, A szívek szabója c. versét olvasta fel. Iskolánk alsó tagozatos kiskórusa, a Csicsergők, tanintézményünk pedagógusainak Zenebona Tanoda együttesével közösen karácsonyi népdalokat énekeltek. A rendezvényt a kicsiknél Endes-Ábrahám Ákos szavalata, a nagyoknál az iskola felsőtagozatos Csicsergő együttesének dalai tették méginkább csodálatossá. 🙂

Publicată de Csíkszeredai József Attila Általános Iskola Hivatalos Oldala pe Joi, 20 decembrie 2018