Iskola másként hetünk utolsó napjának programja

2o18. október 5. – Pedagógusok Nemzetközi Napja / Az aradi vértanúk iskolai emléknapja

A pénteki nap programja:
9.00 – érkezés iskolába (kivételt képeznek azon osztályok, tanulók és pedagógusaik, akik kiránduláson vesznek részt a tervezettek szerint):

Elemi tagozatos (elők.-IV. oszt.) osztályok:

9.oo – érkezés az alsó épület Díszteremébe, ahol megemlékező ünnepségen, rendhagyó történelemórán vesznek részt.
1o.oo – a tanítókkal közösen visszamennek az osztályokba és 12 óráig tematikus tevékenységek zajlanak. Téma: Én és társaim a közösségben.
Ezt követően a gyermekek hazamennek.

5-8. osztályok:

9.oo – érkezés iskolába, mindenki a saját osztályába. Rendhagyó osziórák zajlanak az alsó épületben 1o.5o-ig, a felső épületben 1o.3o-ig. A felsősök 1o.3o-kor indulnak le a az alsó épületbe, a Díszterembe.

11.oo – megemlékező ünnepség, rendhagyó történelemóra a Díszteremben.
12.oo – a gyermekek mennek haza.

12.3o – tól Pedagógus-napi tematikus tantestületi űlés a Díszteremben. Téma: A pedagógusi kreativitás. Kreativitás az iskolában.