Előiratkozás a 2019-2020-as tanévben induló előkészítő Step by Step osztályunkba!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a jövő évi, 2019-2020-as tanévben induló előkészítő step by step osztályunkba történő iratkozási szándéknyilatkozatok leadási időszaka, hétfőn, 2018. szept. 3-án veszi kezdetét. A nyilatkozatokat (kézzel írt vagy helyben kitöltött típusnyomtatvány) az iskola Miron Cristea utcai épületének (Orr-fül-gége kórház melletti) titkárságán regisztrálhatják reggel 8 órai kezdettel. EGYELŐRE SEMMILYEN MÁS DOKUMENTUM BENYÚJTÁSA NEM SZÜKSÉGES. A tanfelügyelőség jogi láttamozásával is ellátott, a tavalyi túljelentkezés körülményei között használt eljárásunk és ennek pontozási rendszere az iskolánk honlapján tekinthető meg, DE előírásait KIZÁRÓLAG TÚLJELENTKEZÉS ESETÉN ÉRVÉNYESÍTJÜK. (http://jozsefattilaiskola.ro/?page_id=3267).

Köszönjük együttműködésüket és megértésüket! Sok szeretettel várjuk! 

Előiratkozási szándéknyilatkozat letölthető ITT!